fbpx

Grzaniec z rozmarynem – zimą

Grzaniec z rozmarynem to nasza propozycja na długie, zimowe wieczory, podczas których będziesz mógł schować się pod koc, wziąć do swojej ręki kufel prawdziwego grzańca – z goździkami, miodem, cytryną i pomarańczą – aby następnie zatopić się w odczuciach płynących z doświadczania pięknych chwil w atmosferze ciszy i spokoju.

Gdy już naładujesz baterie to będziesz mógł wykorzystać swoją energię do eksplorowania lokalnych terenów, które mają do zaoferowania naprawdę wiele. Szczególnie zachęcamy Cię do wejścia na szczyty gór, takich jak Skrzyczne, Żar czy Szyndzielnia. Solidna dawka zmęczenia w połączeniu z górskim powietrzem pozwolą odpocząć Twojej głowie i spojrzeć z innej perspektywy na otaczający świat.

Po aktywnym czasie, obfitującym w czerpanie ze źródeł lokalnych terenów, będziesz mógł odpocząć w klimacie ciszy i spokoju, jaki gwarantuje kompleks Rozmaryn. Przygotowaliśmy dla Ciebie drewniany domek, w którym będziesz mógł się zrelaksować. Do Twojej dyspozycji oddajemy dwa, nowocześnie wyposażone piętra, połączone drewnianymi schodami. W całym domku zamontowane zostało ogrzewanie podłogowe, które zabezpiecza przed… szczypaniem w palce u stóp.

W dolnej części do Twojej dyspozycji będzie kuchnia z salonem i łazienką. Z poziomu kanapy skorzystać będziesz mógł z płaskiego telewizora. Na górze natomiast przygotowaliśmy dwie, niezależnie sypialnie, które zapewnią Ci spokojny sen. Pierwsza z nich jest kameralna i posiada dwa łóżka. Druga natomiast jest nieco większa i posiada 4 łóżka. To idealne miejsce na wypoczynek rodzinny – w jednym pokoju spać mogą dzieci, a w drugim rodzice. 

Zapraszamy do odwiedzenia nas!